صفحه اصلی / عمومی / غیر فعال کردن دائمی آپدیت ویندوز 10

غیر فعال کردن دائمی آپدیت ویندوز 10

همانطور که مطلع هستید در ویندوز 10 بطور پیش فرض امکان غیرفعالسازی آپدیت ویندوز وجود ندارد و فقط مـی توانید آن را برای مدتی به تعویق بیاندازید. اما با روشـی که در ادامه آموزش داده مـی شود، می توانید آن را غیر فعال کنید و در ترافیک اینترنتی خود صرفه جویی کنید.


بـا ارائه ویندوز 10، بسیاری بـه این سیستم عامل جدید مهاجرت کرده اند و از آن استفاده می کنند. ویندوز 10 قابـلـیــت ها و ویژگی های جدید و فراوانی دارد. یکی از مواردی که ممکن است برای شما ناخوشایند باشد، آپدیت ویندوز است که بطور پیشفرض نـمـی تـوانید آن را مـتـوقـف کـنـیـد و بـا ارائه آپدیت های متعدد مایکروسافت ممکن است حجم زیادی از ترافیک اینترنتی شما مصرف شود. در ادامه مراحل غیرفعال سازی آپدیت ویندوز 10 را به شما آموزش می دهیم.البته بهتر است بدانید که برای استفاده بهتر و روان تر و سازگاری بیشتر برنامه ها و درایور ها با ویندوز، دریافت و نصب آپدیت ها و بروزرسانی های مایکروسافت برای ویندوز 10 مفید و کارآمد می باشد.

برای خاموش کردن قابلیت آپدیت خودکار ویندوز 10 ابتدا با فشردن همزمان کلید های ویندوز و R از صفحه کلید، در کادر Run عبارت Services.msc را تایپ و Enter را از صفحه کلید فشار دهید. همچنین می توانید در کادر Search در پایین صفحه دسکتاپ نیز عبارت Services را تایپ کرده و Enter را از صفحه کلید بزنید. در پنجره ظاهر شده Windows Update را پیدا کرده و روی آن دوبار کلیک کنید. پس از باز شدن صفحه Windows Update Properties در قسمت Startup type گزینه Disable را انتخاب و در بخش Service status بر روی Stop کلیک نمایید. پس از پایان عملیات Apply و Ok را بزنید و سیستم را Restart نمایید. با بالا آمدن ویندوز و رفتن به بخش آپدیت ملاحظه خواهید کرد که آپدیت غیرفعال شده و دریافت خودکار بروز رسانی ها متوقف شده است. جهت فعالسازی مجدد به همین قسمت رفته و تنظیمات را به حالت اول تغییر دهید.

 

شاید براتون جالب باشه

حل تمرین و نکات کتاب عربی زبان قرآن 1

حل تمرین و نکات کتاب عربی زبان قرآن 1 – دوره دوم متوسطه کلیه رشته ...

راهنمای حل مسائل ریاضی۱

جهت دریافت راهنمای حل مسائل ، فعالیت های کلاسی و … کتاب ریاضی ۱ کلیه ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *